Poser med hurtig og nem lukning
-
Størrelse: 18x24 cmStof: VelourFarve:


5 stk. Veloursposer 18 x 24 cm - lyserød
29,95kr.5,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 18x24 cmStof: OrganzaFarve: Bestseller


10 stk. Organzaposer 18 x 24 cm - hvid
17,95kr.1,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 11x20 cmStof: VelourFarve:


10 stk. Veloursposer 11 x 20 cm - rød
37,95kr.3,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 12x15 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - sølv
27,95kr.1,12kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 10x13 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve: Bestseller


10 stk. Poser à la linned 10 x 13 cm - naturlig
22,95kr.2,30kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - sort
18,95kr.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 6x8 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve: Bestseller


10 stk. Poser à la linned 6 x 8 cm - natur med dobbelt bomuldssnøre
19,95kr.2,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 8x10 cmStof: SatinFarve:


10 stk. Satinposer 8 x 10 cm - rød
11,95kr.1,20kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 8x10 cmStof: JeansFarve:


3 stk. Denim poser 8 x 10 cm - blå
6,95kr.2,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve: Bestseller


25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - lilla mørk
21,95kr.0,88kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 9x12 cmStof: BomuldFarve: -21%


Lavendel poser i bomuld med broderi - 9x12 cm, 10-pak - naturlig duft og nordisk elegance
89,99kr.Original price was: 89,99kr..71,19kr.Current price is: 71,19kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 71,19kr..
7,12kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: VelourFarve: Bestseller


10 stk. Veloursposer 8 x 10 cm - sort, med dobbelt snor
18,95kr.1,90kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: SatinFarve:


10 stk. Satinposer 10 x 13 cm - lyserød
13,95kr.1,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: MetallicFarve:


10 stk. Metallisk glans poser 12 x 15 cm - sølv
16,95kr.1,70kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: SatinFarve:


10 stk. Satinposer 8 x 10 cm - bordeauxrød
11,95kr.1,20kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 8x10 cmStof: OrganzaFarve: Bestseller


25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - hvid
18,95kr.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 18x24 cmStof: LinenFarve:


3 stk. Linnedposer - naturfarvet 18 x 24 cm
55,29kr.18,43kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 10x13 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


10 stk. Poser à la linned med trykt 10 x 13 cm - naturlig / lavendel
43,95kr.4,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 18x24 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Pose à la linned med trykt 18 x 24 cm - naturlig / sommerfugl
5,95kr.5,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 15x20 cmStof: SatinFarve:


5 stk. Satinposer 15 x 20 cm - hvid
11,95kr.2,39kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 10x13 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 10 x 13 cm - lys violet
24,95kr.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 16x37 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve: Bestseller


1 stk. Pose à la linned 16 x 37 cm - naturlig
5,95kr.5,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 11x14 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - lilla mørk
25,95kr.1,04kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 13x18 cmStof: OrganzaFarve: Bestseller


25 stk. Organzaposer 13 x 18 cm - hvid med dobbelt satinbånd
31,95kr.1,28kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 10x13 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve: -20%


Lavendelposer med broderi - 10x13 cm stofposer i linned-look (10 stk) - naturlig charme og elegant finish
85,49kr.Original price was: 85,49kr..68,39kr.Current price is: 68,39kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 68,39kr..
6,84kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 18x24 cmStof: BomuldFarve:


Bomuldspose 18 x 24 cm i naturfarve - sæt med 5 stofposer | 100% bomuld
41,89kr.8,38kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 22x30 cmStof: VelourFarve:


5 stk. Velourposer 22 x 30 cm - sort / 2
60,69kr.12,14kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: LinenFarve:


1 stk. Naturlig linned taske 30 x 40 cm
37,79kr.37,79kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - mørklilla med lavendelprint
29,95kr.3,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve: -20%


10 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - hvid med lavendelprint
29,95kr.Original price was: 29,95kr..23,89kr.Current price is: 23,89kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 23,89kr..
2,39kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: JuteFarve: -8%


5 stk. Juteposer 15 x 20 cm - farvemix
23,95kr.Original price was: 23,95kr..21,95kr.Current price is: 21,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 21,95kr..
4,39kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm (SDB) - blå
17,95kr.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 18x24 cmStof: SatinFarve:


5 stk. Satinposer 18 x 24 cm - hvid
13,95kr.2,79kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 10x13 cmStof: SatinFarve: Bestseller


10 stk. Satinposer 10 x 13 cm - sort
13,95kr.1,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 18x24 cmStof: JuteFarve: Bestseller


5 stk. Juteposer 18 x 24 cm - naturlig mørk
24,95kr.4,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 18x24 cmStof: JuteFarve:


Sæt med 5 juleposer i jute 18x24 cm - rustikke gaveposer med tryk af juletræer
47,99kr.9,60kr. / stk.1 pqt = 5 stk.
