10 stk. Metallisk glans poser 12 x 15 cm - sølv
16,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 30x40 cmStof: Bomuld, polyesterFarve: -7%


1 stk. Sæk à la linned 30 x 40 cm - Jul - Klokker
27,95kr.Original price was: 27,95kr..25,95kr.Current price is: 25,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 25,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 25,95kr..
25,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: JuteFarve: -5%


5 stk. Juteposer 15 x 20 cm - lys rød
20,95kr.Original price was: 20,95kr..19,95kr.Current price is: 19,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 19,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 19,95kr..
3,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 13x18 cmStof: JuteFarve: -8%


10 stk. Juteposer 13 x 18 cm - farvemix
38,95kr.Original price was: 38,95kr..35,95kr.Current price is: 35,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 35,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 35,95kr..
3,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: BomuldFarve: -9%


10 stk. Bomuldsposer 8 x 10 cm - turkis
22,95kr.Original price was: 22,95kr..20,95kr.Current price is: 20,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 20,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 20,95kr..
2,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: VelourFarve: -6%


10 stk. Veloursposer 8 x 10 cm - sort - hjerte
32,95kr.Original price was: 32,95kr..30,95kr.Current price is: 30,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 30,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 30,95kr..
3,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
En samling af 10 stk. sølvmetallic poser på 12 x 15 cm.
Den glatte overflade på disse bemærkelsesværdige poser minder i berøringen om satin, men de metalliske poser findes kun i to eksklusive farver: sølv og guld, som passer perfekt til vigtige festligheder. Derfor egner metalposer sig godt som emballage til noget, som du ønsker at give på en passende officiel måde - f.eks. en bryllupsgave.
Guld og sølv er naturligt forbundet med noget af værdi, så de er perfekte til at opbevare smykker, ædelsten eller møntsamlinger i dem. Metallicposer passer også fint sammen med slik pakket ind i papir i samme farve - sådan en lille ting vil helt sikkert løfte humøret hos en elsket person.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Metallic |
|---|---|
| Farve | Sølv |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 12 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 15 cm |
| Højde til snøre * | 11 - 12 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | MET-1215-SXX-211 |
| EAN | 5902565686895 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen















Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport