10 stk. Organzaposer 20 x 27 cm - hvid
26,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 6x8 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve: Bestseller


10 stk. Poser à la linned 6 x 8 cm - natur med dobbelt bomuldssnøre
19,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,00 kr. / stk.2,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: Organza, Bomuld, polyesterFarve:


Gaveposer 15x20 cm - hør-look med organza - Naturlig elegance i moderne form (10 stk.)
61,49kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.6,15 kr. / stk.6,15kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Sæk à la linned med trykt 30 x 40 cm - naturlig / koszyk
20,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.20,95 kr. / stk.20,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 13x27 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 13 x 27 cm - blå
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,80 kr. / stk.1,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 20x30 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 20 x 30 cm - jul / 3
30,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,10 kr. / stk.3,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Et sæt med 10 hvide organzaposer med en meget bred, praktisk anvendelse. Størrelsen 20 cm x 27 cm er perfekt til opbevaring af småting som kontorredskaber, reklamegaver, mindefigurer og mange andre småting - den universelle organza-stil passer til praktisk talt alle genstande.
Organzaposer er et meget praktisk produkt, der ikke kun kan bruges som opbevaringsplads for forskellige småting, men også som emballage til behagelige dufte som f.eks. særlige kugler eller aromatiske blomsterblade. Den er lige så velegnet som emballage til små gaver eller reklamegadgets, små elektroniske apparater eller smykker - anvendelsesmulighederne for disse små bæster er næsten ubegrænsede!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 20 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 27 cm |
| Højde til snøre * | 23,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-2027-WTX-361 |
| EAN | 5902565689063 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 20 x 27 cm - hvid
Stof: Organza, Størrelse: 20x27 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport