10 stk. Veloursposer 8 x 10 cm - sølv
18,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 26x35 cmStof: SatinFarve:


1 stk. Satinpose 26 x 35 cm - Jul - Juletræ
19,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.19,95 kr. / stk.19,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 18x24 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 18 x 24 cm - gul
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,80 kr. / stk.1,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve:


11 stk. Påske juteposer 12 x 15 cm - naturlig lys
49,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.49,95 kr. / stk.49,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer til lavendel 9 x 12 cm, mørkelilla med tryk "Lavande de Provence"
29,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,00 kr. / stk.3,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 30x45 cmStof: Ikke-vævedeFarve:


Sæt med 3 non-woven poser med julemotiv 30 x 45 cm - til julegaver og firmasæt
34,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.11,65 kr. / stk.11,65kr. / stk.1 pqt = 3 stk.
Beskrivelse
Vi tilbyder dig et sæt med 10 poser af velour, der måler 8 x 10 cm. Denne praktiske pakke fås i sølv og vil holde længe.
Pufferne i det præsenterede tilbud er fremstillet af velour, også kendt som plys. Dette er et meget blødt og behageligt materiale, som har været anerkendt som eksklusivt i mange år og stadig anvendes i dag til fremstilling af tøj og polstring af møbler.
Takket være de æstetiske og funktionelle kvaliteter er velourposer en fremragende måde at emballere en række dagligdags genstande og små gaver og souvenirs på. Den robuste struktur af velourstof gør disse poser til en god beskyttelse af de ting, der opbevares i dem. Velouren er fluffy og behagelig at røre ved, og derfor er vores poser ideelle som gave til en elsket person eller som gave til et jubilæum eller en anden særlig lejlighed.
Vi anbefaler vores velourposer som en usædvanlig måde at pakke en gave ind på og som en dekorativ indpakning til hverdagsgenstande.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Velour |
|---|---|
| Farve | Sølv |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 8 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 10 cm |
| Højde til snøre * | 6.5 - 7.5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | VVT-0810-SXX-112 |
| EAN | 5902565683092 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Veloursposer 8 x 10 cm - sølv
Stof: Velour, Størrelse: 8x10 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.















Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport