5 stk. Organzaposer 30 x 40 cm - jul / 2
31,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 15x20 cmStof: JuteFarve:


5 stk. Juteposer 15 x 20 cm - maroon
20,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.4,19 kr. / stk.4,19kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 6x8 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 6 x 8 cm - lyslilla
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - sølv
27,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,12 kr. / stk.1,12kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 13x27 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 13 x 27 cm - guld
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,80 kr. / stk.1,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 10 x 13 cm - grå
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,50 kr. / stk.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Den multifunktionelle pakke med mellemstore organzaposer i hvid med en størrelse på 30 x 40 cm er en fantastisk måde at gøre dit hjem ekstra alsidigt - sættet indeholder op til 5 stk., så dit køb vil tjene dig i lang tid, når du har brug for ekstra plads til ting.
Organza-poser kan hjælpe med at pakke gaver eller souvenirs som slik, kosmetik og parfume elegant ind, de kan også rydde op i småting som f.eks. tråde og knapper, og de forhindrer også, at dine dyrebare smykker bliver væk - kort sagt, de kan bruges i ethvert hjem og på ethvert sted, og deres anvendelsesmuligheder begrænses kun af din fantasi!
Vi kan også lave trykte poser ved at tilføje dit logo direkte på materialet - du skal blot kontakte os.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 5 |
| Bredde * | 30 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 40 cm |
| Højde til snøre * | 34 - 35 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | COB-3040-WT.P-362 |
| EAN | 5902565685997 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
5 stk. Organzaposer 30 x 40 cm - jul / 2
Stof: Organza, Størrelse: 30x40 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport