5 stk. Organzaposer 26 x 35 cm - jul / 2
25,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 13x18 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


10 stk. Poser à la linned med trykt 13 x 18 cm - naturlig / sne
42,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.4,30 kr. / stk.4,30kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: JuteFarve: Bestseller


10 stk. Juteposer 8 x 10 cm - naturlig lys
19,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,00 kr. / stk.2,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 4x2 cmStof: SatinFarve:


10 stk. Stofbøjler 4 x 2 cm - rød
15,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,60 kr. / stk.1,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 11x14 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - lyslilla
25,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,04 kr. / stk.1,04kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: BomuldFarve:


3 stk. Bomuldsposer 26 x 35 cm - rød
24,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.8,32 kr. / stk.8,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Den multifunktionelle pakke med mellemstore organzaposer i hvid med en størrelse på 26 x 35 cm er en fantastisk måde at gøre dit hjem ekstra alsidigt - sættet indeholder op til 5 stk., så dit køb vil tjene dig i lang tid, når du har brug for ekstra plads til ting.
Organza-poser kan hjælpe med at pakke gaver eller souvenirs som slik, kosmetik og parfume elegant ind, de kan også rydde op i småting som tråde og knapper, og de kan også forhindre, at dine dyrebare smykker bliver væk - kort sagt, de kan bruges i ethvert hjem og på ethvert sted, og deres anvendelsesmuligheder er kun begrænset af din fantasi!
Vi kan også lave trykte poser ved at tilføje dit logo direkte på materialet - du skal blot kontakte os.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 5 |
| Bredde * | 26 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 35 cm |
| Højde til snøre * | 29 - 30 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | COB-2635-WT.P-362 |
| EAN | 5902565685980 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
5 stk. Organzaposer 26 x 35 cm - jul / 2
Stof: Organza, Størrelse: 26x35 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport