25 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - fuchsia
27,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 12x15 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


Adventskalender, 24 Poser à la linned 12 x 15 cm - naturlig
174,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.174,95 kr. / stk.174,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: BomuldFarve:


3 stk. Bomuldsposer 26 x 35 cm - rød
24,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.8,32 kr. / stk.8,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 12 x 15 cm - grøn
29,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,00 kr. / stk.3,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 30x40 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Jutesæk 30 x 40 cm - Påske - kanin
16,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.16,95 kr. / stk.16,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 9x12 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


10 stk. Poser à la linned med trykt 9 x 12 cm - naturlig / hjerte
35,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,60 kr. / stk.3,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Den multifunktionelle pakke med mellemstore organzaposer i fuchsia med en størrelse på 12 cm x 15 cm er en fantastisk måde at tilføje alsidighed til dit hjem på - sættet indeholder op til 25 stk., så dit køb vil tjene dig i lang tid, når du har brug for ekstra plads til ting.
Organza-poserne vil hjælpe med at pakke gaver eller souvenirs som slik, kosmetik og parfume elegant ind, de vil også rydde op i småting som tråde og knapper, og de vil også forhindre, at dine dyrebare smykker bliver væk - kort sagt, de vil vise sig nyttige i ethvert hjem og på ethvert sted, og deres anvendelse er kun begrænset af din fantasi!
Vi kan også lave trykte poser ved at tilføje dit logo direkte på materialet - du skal blot kontakte os.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Fuchsia |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 12 cm |
| Mulighed | Påske, Valentinsdag |
| Højde * | 15 cm |
| Højde til snøre * | 10,5 - 11 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-1215-FUX-491 |
| EAN | 5902565681234 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - fuchsia
Stof: Organza, Størrelse: 12x15 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport