25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - fuchsia
25,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 11x14 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - guld
25,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,04 kr. / stk.1,04kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 30x40 cmStof: VelourFarve:


1 stk. Velourposer 30 x 40 cm - hvid
16,39kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.16,39 kr. / stk.16,39kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: BomuldFarve:


1 stk. Denim sæk 26 x 35 cm med kaninprint
22,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.22,95 kr. / stk.22,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


Adventskalender, 24 Poser à la linned 12 x 15 cm - naturlig
174,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.174,95 kr. / stk.174,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 6x8 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 6 x 8 cm - lys rød
18,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,90 kr. / stk.1,90kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Et sæt små, men meget praktiske poser af organzastof, også kendt som chiffonposer. Den samlede pris er for et sæt på 25 stk. i fuchsia farve, og målene på en enkelt pose er 11 cm x 14 cm.
Organza er et halvtransparent stof med en meget luftig struktur, som ikke kun ser elegant ud, men som også er meget robust, selv om det ser sådan ud. Poser af organza er derfor en praktisk måde at opbevare små ting på i lang tid.
Dette sæt er det perfekte valg, hvis du leder efter en måde at opbevare et stort antal småting som f.eks. mønter eller knapper på - organza-poserne på 11 cm x 14 cm er perfekt egnet til en sådan opgave, og ved at putte behagelige aromaer i poserne kan du skabe originale duftposer eller garderobeskabsposer med duft.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Fuchsia |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 11 cm |
| Mulighed | Valentinsdag |
| Højde * | 14 cm |
| Højde til snøre * | 10 - 10,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-1114-FUX-491 |
| EAN | 5902565681043 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - fuchsia
Stof: Organza, Størrelse: 11x14 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport