3 stk. Denim poser 12 x 15 cm - blå
12,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 26x35 cmStof: BomuldFarve:


Bomuldspose 26 x 35 cm i naturfarve - sæt med 3 stofposer | 100% bomuld
35,69kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.11,90 kr. / stk.11,90kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: Organza, BomuldFarve:


Bomuldsposer med organza 10x13 cm - 10 stk. - Elegant og naturlig gaveindpakning
55,19kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.5,52 kr. / stk.5,52kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - olivengrøn
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - Jul
11,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,20 kr. / stk.1,20kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 18x24 cmStof: JuteFarve:


5 stk. Juteposer 18x24 cm - med gyldne prikker og dekorativ krave
47,99kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.9,60 kr. / stk.9,60kr. / stk.1 pqt = 5 stk.
Beskrivelse
Et sæt af 3 poser lavet af originalt denimstof, størrelse 12 x 15 cm, hvis blå farve passer perfekt til ethvert sted. Dette sæt er meget alsidigt, da det gør det muligt at bruge poserne på mange forskellige måder.
De kan således bruges til opbevaring af f.eks. kosmetik, stearinlys og sæbe.
De er lige velegnede som en beholder til parfume eller en lille gave til en nærtstående eller som elegant emballage til en lejlighedsvis firma- eller organisationsgave - denimposerne kan bruges hvor som helst, fordi de kan bruges til at opbevare næsten alt, til enhver lejlighed, uden undtagelse!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Jeans |
|---|---|
| Farve | Blå |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 3 |
| Bredde * | 12 cm |
| Højde * | 15 cm |
| Højde til snøre * | 11 - 12 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | JEANS-1215-NAV-331 |
| EAN | 5902565688998 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
3 stk. Denim poser 12 x 15 cm - blå
Stof: Jeans, Størrelse: 12x15 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport