10 stk. Organzaposer 18 x 24 cm - jul / 3
29,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 22x30 cmStof: SatinFarve:


5 stk. Satinposer 22 x 30 cm - rød
21,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.4,39 kr. / stk.4,39kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - lyslilla
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: SatinFarve:


10 stk. Satinposer 12 x 15 cm - sort
16,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,70 kr. / stk.1,70kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 13x27 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 13 x 27 cm - sort
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,80 kr. / stk.1,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - olivengrøn
22,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,92 kr. / stk.0,92kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Sæsonpakke med 10 juleposer i størrelsen 18 x 24 cm.
Alle vil være enige om, at julen kræver en særlig ramme - vi sørger for en god dekoration, som allerede ved første øjekast får os i en behagelig og festlig stemning. Juletræet og gaverne er en del af dette festlige ritual, og vi foreslår at udvide det - i stedet for at pakke gaverne ind i dyrt papir, som alligevel bliver smidt ud efter udpakning, præsenterer vi elegante genanvendelige juleposer.
Disse elegante accessories er en fantastisk måde at pakke enhver form for gave på: du kan fylde dem med søde småkager, duftende parfumer, stilfulde smykker og mange andre dejlige ting - julen er trods alt en tid, hvor intet begrænser os.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 18 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 24 cm |
| Højde til snøre * | 19 - 20.5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Medium |
| SKU | COB-1824-G.DZ-511 |
| EAN | 5903003404996 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 18 x 24 cm - jul / 3
Stof: Organza, Størrelse: 18x24 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport