5 stk. Organzaposer 26 x 35 cm - jul / 5
62,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 26x35 cmStof: Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Sæk à la linned 26 x 35 cm - Jul - Slikkepinde
25,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.25,95 kr. / stk.25,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - hvid trykt (lavendel)
30,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,10 kr. / stk.3,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Sæk à la linned med trykt 30 x 40 cm - til løg (PL)
12,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.12,95 kr. / stk.12,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: BomuldFarve: Bestseller


10 stk. Bomuldsposer 10 x 13 cm - natur
25,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,60 kr. / stk.2,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm (SDB) - hvid
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk.
Beskrivelse
Julesæt med 5 juleposer i størrelse 26 cm x 35 cm.
Det er specielt designede poser, der er lavet med julen i tankerne, og som fås i en række forskellige designs, der forbindes med varme, kærlighed og familiestemning. De varme farver med deres lyse nuancer lover masser af dejlige ting indeni, og derfor er disse iøjnefaldende poser perfekte til at lægge gaver i.
Og ja, isbolsjer smager endnu bedre, når de er pakket ind på denne måde, smykker udstråler rent guld, og en flaske parfume dufter allerede, inden du åbner låget - juleposer er simpelthen en meget stemningsfuld måde at give en festlig gave på, som vil give endnu flere smil, hvilket er så vigtigt i den magiske juletid.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 5 |
| Bredde * | 26 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 35 cm |
| Højde til snøre * | 29 - 30 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | COB-2635-WT.M-362 |
| EAN | 5903003405122 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
5 stk. Organzaposer 26 x 35 cm - jul / 5
Stof: Organza, Størrelse: 26x35 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport