10 stk. Organzaposer 15 x 33 cm - sort
26,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve: -25%


Juteposer 12x15 cm - hvide prikker & rustikt udtryk til naturlige gaver
46,49kr.Original price was: 46,49kr..34,95kr.Current price is: 34,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 34,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 34,95kr..
3,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: BomuldFarve: -12%


5 stk. Bomuldsposer 15 x 20 cm - turkis
24,95kr.Original price was: 24,95kr..21,95kr.Current price is: 21,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 21,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 21,95kr..
4,39kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 50x70 cmStof: JuteFarve: -29%


Stor jutesæk 50x70 cm med gyldne prikker - elegant gaveindpakning med wow-effekt
68,59kr.Original price was: 68,59kr..48,95kr.Current price is: 48,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 48,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 48,95kr..
48,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 11x14 cmStof: BomuldFarve: -14%


10 stk. Bomuldsposer 11 x 14 cm - rød
28,95kr.Original price was: 28,95kr..24,95kr.Current price is: 24,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 24,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 24,95kr..
2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: Organza, BomuldFarve: -28%


Bomuldsposer med organza 15x20 cm - 10 stk. - enkelhed med stor effekt
71,19kr.Original price was: 71,19kr..50,95kr.Current price is: 50,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 50,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 50,95kr..
5,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Pakken med mellemstore organzaposer i sort med en størrelse på 15 cm x 33 cm er den perfekte måde at gøre dit hjem alsidigt anvendeligt på - sættet indeholder op til 10 stk., så dit køb vil tjene dig i lang tid, når du har brug for ekstra plads til ting.
Organza-poser kan hjælpe med at pakke gaver eller souvenirs som slik, kosmetik og parfume elegant ind, de kan også rydde op i småting som f.eks. tråde og knapper, og de forhindrer også, at dine dyrebare smykker bliver væk - kort sagt, de kan bruges i ethvert hjem og på ethvert sted, og deres anvendelsesmuligheder begrænses kun af din fantasi!
Vi kan også lave trykte poser ved at tilføje dit logo direkte på materialet - du skal blot kontakte os.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 15 cm |
| Højde * | 33 cm |
| Højde til snøre * | 25,5 - 26 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1533-BKX-271 |
| EAN | 5902565681715 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 15 x 33 cm - sort
Stof: Organza, Størrelse: 15x33 cm
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Find ud af, hvad der ellers kunne interessere dig
Fordele ved at vælge Saketos
Øjeblikkelig tilgængelighedhurtig levering (24-48 timer)
Høj kvalitetholdbare og alsidige stoffer
Personalisering tilgængeligprint og specialsyning
Kundesupporthurtig kundeservice










