5 stk. Bomuldsposer 15 x 20 cm - turkis
24,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - blandede farver
24,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,00 kr. / stk.1,00kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Jutesæk 26 x 35 cm - Jul - Klokker
27,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.27,95 kr. / stk.27,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - bordeauxrød
27,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,12 kr. / stk.1,12kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: JuteFarve: Bestseller


10 stk. Juteposer 10 x 13 cm - naturlig lys
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,50 kr. / stk.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 18x24 cmStof: VelourFarve:


5 stk. Veloursposer 18 x 24 cm - sølv
29,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.5,99 kr. / stk.5,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk.
Beskrivelse
Leder du efter original emballage? Oplev bomuldsposer i en smuk turkis farve. Her tilbyder vi et sæt med 5 poser på 15 x 20 cm.
Et sæt med 5 stk. mellemstore bomuldsposer i størrelsen 15 x 20 cm, hvis turkise farve passer perfekt til ethvert sted. Dette sæt er meget alsidigt, så du kan bruge poserne på mange forskellige måder.
Vores poser er perfekte til opbevaring af f.eks. kosmetik, stearinlys og sæbe. Derudover fungerer bomuldsposer også godt som original gaveemballage - fra en virksomhed, en organisation eller en elsket person. Bomuldsposer kan bruges overalt, hvor du har brug for dem - du kan opbevare alt, hvad du vil, i dem!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Bomuld |
|---|---|
| Farve | Turkis |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 5 |
| Bredde * | 15 cm |
| Mulighed | Påske |
| Højde * | 20 cm |
| Højde til snøre * | 15 - 16 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | COT-1520-TQX-001 |
| EAN | 5903003409472 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
5 stk. Bomuldsposer 15 x 20 cm - turkis
Stof: Bomuld, Størrelse: 15x20 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.









Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport