25 stk. SD-organzaposer 7 x 9 cm (SDB) - lyserød
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve: Bestseller


10 stk. Juteposer 12 x 15 cm - naturlig lys
29,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,00 kr. / stk.3,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 13x18 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


3 stk. Poser à la linned med trykt 13 x 18 cm - blå blomster
9,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.3,32 kr. / stk.3,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 10 x 13 cm - farvemix
27,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,80 kr. / stk.2,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: VelourFarve:


10 stk. Veloursposer 9 x 12 cm - sølv
23,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,40 kr. / stk.2,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - lyslilla
27,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,12 kr. / stk.1,12kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Poser med et enkelt bånd, der er trukket til den ene side.
Etsætsmå organzaposer i pink, der måler 7 x 9 cm. Denne praktiske pakke indeholder 25 stk., så et enkelt køb rækker i lang tid.
Organzaposer (også kaldet organzaposer) er den perfekte måde at pakke små genstande og mange smykker på. Organzas robuste struktur garanterer sikker opbevaring, og dens gennemsigtighed betyder, at du ikke behøver at bruge minutter på at lede efter en bestemt pakke - i stedet vil dine indpakkede varer være synlige med et enkelt blik!
Disse små organzaposer er multifunktionelle: de er ikke kun perfekte til opbevaring af småting, men også som kilde til behagelige dufte - du kan f.eks. opbevare tørrede blomster eller særlige duftkugler i dem og mange andre ting!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Pink |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 7 cm |
| Mulighed | Valentinsdag |
| Højde * | 9 cm |
| Højde til snøre * | 6 - 6,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| Båndtype | Enkelt |
| SKU | SDB-0709-PKX-071 |
| EAN | 5902565682460 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. SD-organzaposer 7 x 9 cm (SDB) - lyserød
Stof: Organza, Størrelse: 7x9 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.








Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport