3 stk. Bomuldsposer 16 x 37 cm - sort
18,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 10x13 cmStof: Organza, BomuldFarve: -24%


Bomuldsposer med organza 10x13 cm - 10 stk. - Elegant og naturlig gaveindpakning
55,19kr.Original price was: 55,19kr..41,95kr.Current price is: 41,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 41,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 41,95kr..
4,20kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: BomuldFarve: -21%


Lavendel poser i bomuld med broderi - 9x12 cm, 10-pak - naturlig duft og nordisk elegance
89,99kr.Original price was: 89,99kr..71,19kr.Current price is: 71,19kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 71,19kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 71,19kr..
7,12kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: OrganzaFarve: -7%


25 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - fuchsia
27,95kr.Original price was: 27,95kr..25,95kr.Current price is: 25,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 25,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 25,95kr..
1,04kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 3,5x19 cmStof: OrganzaFarve: -4%


25 stk. Organzaposer 3,5 x 19 cm - blandede farver
23,95kr.Original price was: 23,95kr..22,95kr.Current price is: 22,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 22,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 22,95kr..
0,92kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve: -15%


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm (SDB) - mørklilla
17,95kr.Original price was: 17,95kr..15,25kr.Current price is: 15,25kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 15,25kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 15,25kr..
0,61kr. / stk.1 pqt = 25 stk.
Beskrivelse
Leder du efter en flot emballage til en flaske vin? Opdag de ekstremt holdbare bomuldsposer! Her køber du et sæt med 3 poser i sort. Pufferne har et praktisk lukningssystem med en dobbelt snor i snoren.
Et sæt med 3 mellemstore bomuldsposer i 16 x 37 cm, som med deres sorte farve passer godt til ethvert sted. Dette sæt er meget alsidigt, så du kan bruge poserne på mange forskellige måder.
Vores poser er perfekte til opbevaring af f.eks. kosmetik, stearinlys og sæbe. Derudover fungerer bomuldsposer også godt som original gaveemballage - fra en virksomhed, en organisation eller en elsket person. Bomuldsposer kan bruges overalt, hvor du har brug for dem - du kan opbevare alt, hvad du vil, i dem!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Bomuld |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 3 |
| Bredde * | 16 cm |
| Højde * | 37 cm |
| Højde til snøre * | 29 - 29,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | COT-1637-BKX-081 |
| EAN | 5903003406358 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
3 stk. Bomuldsposer 16 x 37 cm - sort
Stof: Bomuld, Størrelse: 16x37 cm
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Find ud af, hvad der ellers kunne interessere dig
Fordele ved at vælge Saketos
Øjeblikkelig tilgængelighedhurtig levering (24-48 timer)
Høj kvalitetholdbare og alsidige stoffer
Personalisering tilgængeligprint og specialsyning
Kundesupporthurtig kundeservice








