25 stk. Organzaposer 5 x 7 cm - hvid
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 35x50 cmStof: VelourFarve:


1 stk. Velourposer 35 x 50 cm - sort
22,09kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.22,09 kr. / stk.22,09kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Jutesæk 26 x 35 cm - Jul - Slikkepinde
27,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.27,95 kr. / stk.27,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 10 x 13 cm - turkis
25,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,60 kr. / stk.2,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Sæk à la linned med trykt 30 x 40 cm - til løg (DE)
12,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.12,95 kr. / stk.12,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - guld
21,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,88 kr. / stk.0,88kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Etsæt små organzaposer i hvid, der måler 5 cm x 7 cm. Denne praktiske pakke indeholder i alt 25 stk., så et enkelt køb er nok til at holde i lang tid.
Organzaposer (også kaldet organzaposer) er den perfekte måde at pakke små genstande og mange smykker på. Organzas robuste struktur garanterer sikker opbevaring, og dens gennemsigtighed betyder, at du ikke behøver at bruge minutter på at lede efter en bestemt pakke - i stedet vil dine indpakkede varer være synlige med et enkelt blik!
Disse små organza-poser er multifunktionelle: de er ikke kun perfekte til opbevaring af småting, men også som kilde til behagelige dufte - du kan f.eks. opbevare tørrede blomster eller særlige duftkugler i dem og mange andre ting!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 5 cm |
| Mulighed | Jul, Påske |
| Højde * | 7 cm |
| Højde til snøre * | 4,5 - 5,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0507-WTX-361 |
| EAN | 5902565680268 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 5 x 7 cm - hvid
Stof: Organza, Størrelse: 5x7 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport