25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - olivengrøn
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 8x10 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


10 stk. Poser à la linned med trykt 8 x 10 cm - naturlig / roser
20,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,10 kr. / stk.2,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 12x15 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


10 stk. Poser à la linned med trykt 12 x 15 cm - naturlig / sne
37,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,80 kr. / stk.3,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: OrganzaFarve:


3 stk. Organzaposer 30 x 40 cm - jul / 5
47,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.15,98 kr. / stk.15,98kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 12 x 15 cm - rød
34,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,50 kr. / stk.3,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 20x30 cmStof: Ikke-vævedeFarve:


Non-woven poser med julemotiv 20 x 30 cm - sæt med 3 til hyggelig og professionel juleindpakning
29,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.9,98 kr. / stk.9,98kr. / stk.1 pqt = 3 stk.
Beskrivelse
Et sæt små organza-poser i olivengrøn, der måler 8 cm x 10 cm. Denne praktiske pakke indeholder 25 stk., så et enkelt køb rækker i lang tid.
Organzaposer (også kaldet organza-poser ) er den perfekte måde at pakke både små ting og mange småting på.
Organzas robuste struktur garanterer sikker opbevaring, og dens gennemsigtighed betyder, at du ikke behøver at bruge minutter på at lede efter en bestemt pakke - i stedet vil dine indpakkede varer være synlige med et enkelt blik!
Disse små organza-poser er multifunktionelle: de er perfekte ikke kun til opbevaring af småting, men også som kilde til behagelige dufte - du kan f.eks. opbevare tørrede blomster eller særlige duftkugler i dem, samt mange andre ting!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Olivengrøn |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 8 cm |
| Mulighed | Påske |
| Højde * | 10 cm |
| Højde til snøre * | 6,5 - 7 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0810-OLI-381 |
| EAN | 5902565680657 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - olivengrøn
Stof: Organza, Størrelse: 8x10 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.














Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport