25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - grøn
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 5x7 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 5 x 7 cm - lyserød
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 10x13 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - grøn
22,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,92 kr. / stk.0,92kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - blå
21,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,88 kr. / stk.0,88kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: JuteFarve: Bestseller


10 stk. Juteposer 10 x 13 cm - naturlig
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,50 kr. / stk.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 22x32 cmStof: Ikke-vævedeFarve:


Sæt med 3 non-woven poser til Halloween 22 x 32 cm - gavepose og overraskelser
47,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.15,98 kr. / stk.15,98kr. / stk.1 pqt = 3 stk.
Beskrivelse
Et sæt små, men meget praktiske poser af organzastof, også kendt som chiffonposer. Den samlede pris er for et sæt på 25 stk. i grønt, og en enkelt pose er 8 cm x 10 cm stor.
Organza er et halvtransparent stof med en meget luftig struktur, som ikke kun ser elegant ud, men som også er meget robust, selv om det ser sådan ud.
Poser af organza er derfor en praktisk måde at opbevare små ting på i lang tid.
Dette sæt er det perfekte valg, hvis du leder efter en måde at opbevare et stort antal småting som f.eks. mønter eller knapper på - organza-poserne på 8 cm x 10 cm er perfekt egnet til en sådan opgave, og ved at putte behagelige aromaer i poserne kan du skabe originale duftposer eller garderobeskabsposer med duft.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Grøn |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 8 cm |
| Mulighed | Påske |
| Højde * | 10 cm |
| Højde til snøre * | 6,5 - 7 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0810-GRX-241 |
| EAN | 5902565680572 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - grøn
Stof: Organza, Størrelse: 8x10 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport