25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - blå mørk
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 5x7 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 5 x 7 cm - guld
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - brune
21,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,88 kr. / stk.0,88kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - sølv
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: VelourFarve:


5 stk. Veloursposer 15 x 20 cm - lyserød
24,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.4,99 kr. / stk.4,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: SatinFarve:


10 stk. Satinposer 12 x 15 cm - lyserød
16,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,70 kr. / stk.1,70kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Et sæt små, men meget praktiske poser af organzastof, også kaldet chiffonposer. Den samlede pris er for et sæt på 25 stk. i mørkeblå, og målene på en enkelt pose er 8 cm x 10 cm.
Organza er et halvtransparent stof med en meget luftig struktur, som ikke kun ser elegant ud, men som også er meget robust, selv om det ser sådan ud. Poser af organza er derfor en praktisk måde at opbevare små ting på i lang tid.
Dette sæt er det perfekte valg, hvis du leder efter en måde at opbevare et stort antal småting som f.eks. mønter eller knapper på - organza-poserne på 8 cm x 10 cm er perfekt egnet til denne opgave, og ved at putte behagelige aromaer i poserne kan du skabe originale aromaposer eller duftende garderobeskabsposer.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Blå |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 8 cm |
| Mulighed | Påske |
| Højde * | 10 cm |
| Højde til snøre * | 6,5 - 7 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0810-NAV-331 |
| EAN | 5902565680640 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - blå mørk
Stof: Organza, Størrelse: 8x10 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport