10 stk. Bomuldsposer 9 x 12 cm - rød
23,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 5x7 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 5 x 7 cm - rød
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - blå
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Sæk à la linned 30 x 40 cm - Jul - Juletræ
25,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.25,95 kr. / stk.25,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


10 stk. Poser à la linned med trykt 10 x 13 cm - naturlig / lavendel
43,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.4,40 kr. / stk.4,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: VelourFarve:


10 stk. Veloursposer 8 x 10 cm - hvid
18,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,90 kr. / stk.1,90kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Her køber du et sæt poser (10 stk.) i en særlig smuk rød farve. Brug dem som produktemballage, gavepose eller som en original del af din juledekoration.
Små, men multifunktionelle poser af elegant bomuld i rødt i størrelsen 9 x 12 cm . Pakken, der præsenteres her, består af 10 stk., så et engangsindkøb af de praktiske poser rækker i lang tid.
Desmå bomuldsposer er perfekte som original gaveemballage! Du kan også bruge dem derhjemme, i skolen eller på rejsen - læg hvad du vil i dem, og du vil altid have styr på det hele.
På særlig anmodning kan vi producere trykte poser til vores kunder. Hvis du er interesseret i denne mulighed, bedes du kontakte os, så kan vi påføre dit logo direkte på materialet.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Bomuld |
|---|---|
| Farve | Rød |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 9 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 12 cm |
| Højde til snøre * | 9 - 9,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | COT-0912-RED-001 |
| EAN | 5903003409533 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Bomuldsposer 9 x 12 cm - rød
Stof: Bomuld, Størrelse: 9x12 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport