25 stk. Organzaposer 6 x 8 cm - bordeauxrød
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 13x18 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Trykte organzaposer 13 x 18 cm
41,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.4,20 kr. / stk.4,20kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - lyslilla
27,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,12 kr. / stk.1,12kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 22x30 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


3 stk. Sække à la linned med trykt 22 x 30 cm - naturlig / roser
18,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.6,32 kr. / stk.6,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 22x30 cmStof: OrganzaFarve: Bestseller


10 stk. Organzaposer 22 x 30 cm - guld
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,50 kr. / stk.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 10x13 cmStof: OrganzaFarve:


5 stk. Organzaposer 10 x 13 cm med hvidt tryk
17,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.3,59 kr. / stk.3,59kr. / stk.1 pqt = 5 stk.
Beskrivelse
Et sæt små organza-poser i bordeauxrød, der måler 6 cm x 8 cm. Denne praktiske pakke indeholder 25 stk., så et enkelt køb rækker længe.
Organzaposer (også kaldet organzaposer) er den perfekte måde at pakke små genstande og mange smykker på. Organzas robuste struktur garanterer sikker opbevaring, og dens gennemsigtighed betyder, at du ikke behøver at bruge minutter på at lede efter en bestemt pakke - i stedet vil dine indpakkede varer være synlige med et enkelt blik!
Disse små organza-poser er multifunktionelle: de er ikke kun perfekte til opbevaring af småting, men også som kilde til behagelige dufte - du kan f.eks. opbevare tørrede blomster eller særlige duftkugler i dem og mange andre ting!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Mørkerød |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 6 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 8 cm |
| Højde til snøre * | 5 - 6 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0608-BGX-061 |
| EAN | 5902565680275 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 6 x 8 cm - bordeauxrød
Stof: Organza, Størrelse: 6x8 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport