25 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - rød
27,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 8x10 cmStof: OrganzaFarve:


200 x Personlige organza poser med tryk eller logo
1.488,00kr. / pqt
1 pqt = 200 stk.7,44 kr. / stk.7,44kr. / stk.1 pqt = 200 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: BomuldFarve:


3 stk. Bomuldsposer 26 x 35 cm - sort
24,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.8,32 kr. / stk.8,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 38x42 cmStof: BomuldFarve:


1 stk. Bomuld Taske 38 x 42 cm med lange håndtag - orange
11,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.11,95 kr. / stk.11,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 18x24 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 18 x 24 cm - gul
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,80 kr. / stk.1,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 18x24 cmStof: JuteFarve:


5 stk. Juteposer 18 x 24 cm - rød
24,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.4,99 kr. / stk.4,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
En samling af 25 mellemstore organzaposer i 12 cm x 15 cm, hvis røde farve passer perfekt til ethvert sted. Dette sæt er meget alsidigt, da det gør det muligt at bruge poserne på mange forskellige måder.
Organza-poserne kan bruges til opbevaring af f.eks. kosmetik, stearinlys eller sæbe. De kan også bruges som en beholder til parfume eller en lille gave til en af dine nærmeste, eller som elegant emballage til en lejlighedsvis gave fra en virksomhed eller organisation - organza-poser kan bruges hvor som helst, fordi de kan bruges til at opbevare bogstaveligt talt alt, til enhver lejlighed, uden undtagelse!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Rød |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 12 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 15 cm |
| Højde til snøre * | 10,5 - 11 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-1215-RED-011 |
| EAN | 5902565681319 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - rød
Stof: Organza, Størrelse: 12x15 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport