10 stk. Bomuldsposer 12 x 15 cm - turkis
30,95kr. / pqt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 22x30 cmStof: OrganzaFarve: -10%


10 stk. Organzaposer 22 x 30 cm - blandede farver
28,95kr.Original price was: 28,95kr..25,95kr.Current price is: 25,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 25,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 25,95kr..
2,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: Organza -5%


Lilla organza poser 10 x 13 cm, pakke med 25 - perfekte til gaver og smykker
22,95kr.Original price was: 22,95kr..21,71kr.Current price is: 21,71kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 21,71kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 21,71kr..
0,87kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 40x55 cmStof: VelourFarve: -14%


1 stk. Velourposer 40 x 55 cm - hvid
24,49kr.Original price was: 24,49kr..20,95kr.Current price is: 20,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 20,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 20,95kr..
20,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 11x20 cmStof: OrganzaFarve: -9%


25 stk. Organzaposer 11 x 20 cm - blandede farver
34,95kr.Original price was: 34,95kr..31,95kr.Current price is: 31,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 31,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 31,95kr..
1,28kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve: -17%


7 szt. Sække à la linned 30 x 40 cm med trykt - farvelægningsark med tuscher
150,95kr.Original price was: 150,95kr..124,95kr.Current price is: 124,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 124,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 124,95kr..
17,85kr. / stk.1 pqt = 7 stk.
Beskrivelse
Vi tilbyder et sæt med 10 bomuldsposer med snørebånd i turkis. Poser med snørebånd er perfekte emballager til alle slags produkter og reklamegadgets.
Slidstærk og praktisk bomuldspose på 12 x 15 cm med naturlig snor.
Bomuld er et klassisk stof, der altid ser elegant ud og også udmærker sig ved sin holdbarhed. Bomuldsposer er alsidige, så de er perfekte til enhver situation.
Du kan bruge dem derhjemme - de er perfekte til at organisere din kosmetik, dit tøj eller andre ting. Vores kunder opbevarer også fødevarer i poserne - brød, mel, svampe. Hvis du leder efter en elegant emballage til en gave til en elsket eller en forretningspartner, skal du vælge stofposer i bomuld, som altid ser godt ud.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Bomuld |
|---|---|
| Farve | Turkis |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 12 cm |
| Anledning | Påske |
| Højde * | 15 cm |
| Højde til snøre * | 10 - 11 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | COT-1215-TQX-001 |
| EAN | 5903003409458 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Bomuldsposer 12 x 15 cm - turkis
Stof: Bomuld, Størrelse: 12x15 cm
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Find ud af, hvad der ellers kunne interessere dig
Fordele ved at vælge Saketos
Øjeblikkelig tilgængelighedhurtig levering (24-48 timer)
Høj kvalitetholdbare og alsidige stoffer
Personalisering tilgængeligprint og specialsyning
Kundesupporthurtig kundeservice









