10 stk. Bomuldsposer 12 x 15 cm - turkis
34,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 18x24 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 18 x 24 cm - olivengrøn
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,80 kr. / stk.1,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 11x14 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - sølv
25,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,04 kr. / stk.1,04kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 22x30 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Sæk à la linned med trykt 22 x 30 cm - naturlig / sommerfugl
5,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.5,95 kr. / stk.5,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 18x24 cmStof: JuteFarve:


5 stk. Juteposer 18 x 24 cm - grøn
24,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.4,99 kr. / stk.4,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 8x10 cmStof: VelourFarve: Bestseller


10 stk. Veloursposer 8 x 10 cm - sort, med dobbelt snor
18,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,90 kr. / stk.1,90kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Vi tilbyder et sæt med 10 bomuldsposer med snørebånd i turkis. Poser med snørebånd er perfekte emballager til alle slags produkter og reklamegadgets.
Slidstærk og praktisk bomuldspose på 12 x 15 cm med naturlig snor.
Bomuld er et klassisk stof, der altid ser elegant ud og også udmærker sig ved sin holdbarhed. Bomuldsposer er alsidige, så de er perfekte til enhver situation.
Du kan bruge dem derhjemme - de er perfekte til at organisere din kosmetik, dit tøj eller andre ting. Vores kunder opbevarer også fødevarer i poserne - brød, mel, svampe. Hvis du leder efter en elegant emballage til en gave til en elsket eller en forretningspartner, skal du vælge stofposer i bomuld, som altid ser godt ud.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Bomuld |
|---|---|
| Farve | Turkis |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 12 cm |
| Mulighed | Påske |
| Højde * | 15 cm |
| Højde til snøre * | 10 - 11 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | COT-1215-TQX-001 |
| EAN | 5903003409458 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Bomuldsposer 12 x 15 cm - turkis
Stof: Bomuld, Størrelse: 12x15 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport