25 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - pink
27,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 8x10 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - blå mørk
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: VelourFarve:


10 stk. Veloursposer 9 x 12 cm - hvid
23,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,40 kr. / stk.2,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 18x24 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 18 x 24 cm - gul
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,80 kr. / stk.1,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Halloweenposer 12 x 15 cm - et mix af mønstre og farver
44,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.4,50 kr. / stk.4,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: BomuldFarve:


Bomuldspose 26 x 35 cm i naturfarve - sæt med 3 stofposer | 100% bomuld
35,69kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.11,90 kr. / stk.11,90kr. / stk.1 pqt = 3 stk.
Beskrivelse
Sæt med 25 mellemstore organza-poser i pink, der måler 12 cm x 15 cm. De kaldes også for tylposer eller tylposer.
Organza er et elegant materiale, der stammer fra Turkestan - en region i Asien. Den er meget stilfuld, men alligevel luftig og delikat. Dens alsidige udseende og fine gennemsigtighed gør den velegnet til enhver situation.
Disse alsidige poser kan bruges til at opbevare alle slags ting: smykker, mønter og knapper, men også stearinlys eller parfumeflasker. Den fungerer også lige så godt som en beholder, hvor du kan lægge blomsterblade eller duftkugler i.
Organza er også ideelt til indpakning af små gaver og souvenirs: det pakker dem ind på en stilfuld måde og afslører også en lille smule af hemmeligheden, selv før de åbnes, da det er lidt gennemsigtigt.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Pink |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 12 cm |
| Mulighed | Valentinsdag |
| Højde * | 15 cm |
| Højde til snøre * | 10,5 - 11 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-1215-PKX-071 |
| EAN | 5902565681302 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - pink
Stof: Organza, Størrelse: 12x15 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport