1 stk. Satinpose 16 x 37 cm med tryk - gløgg / 2
15,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.15,95 kr. / stk.
Udnyt de nuværende muligheder
Beskrivelse
Vi præsenterer en elegant julegaveemballage - en gavepose i satin til gløgg. Du bestiller en 16 x 37 cm stor hvid satinpose, som hjælper dig med at pakke en flaske alkohol til en julegave fint ind. Posen er dekoreret med et farverigt juleprint , der viser et krus med varm gløgg og påskriften "Merry Christmas". Pakken indeholder 1 pose til at pakke din flaske alkohol pænt ind.
Alle vores poser er håndlavede. Arrangementet af de dekorative applikationer/tryk på specifikke varer kan afvige en smule fra det, der er vist på billederne.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Satin |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 1 |
| Bredde * | 16 cm |
| Højde * | 37 cm |
| Højde til snøre * | 31,5 - 32,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | NSAT-1637-WTX-WIN-002 |
| EAN | 5903003408949 |
Poserne er håndsyede, og derfor kan deres faktiske størrelse afvige fra den angivne med +/- 1 cm

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen

























Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport