25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - pink
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 12x15 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 12 x 15 cm - rød
34,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,50 kr. / stk.3,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 18x24 cmStof: JuteFarve:


5 stk. Juteposer med tryk 18 x 24 cm - rød / rensdyr
46,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.9,39 kr. / stk.9,39kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 45x60 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Jutesæk 45 x 60 cm - naturlig
21,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.21,95 kr. / stk.21,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: MetallicFarve:


5 stk. Metallisk glans poser 26 x 35 cm - guld
26,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.5,39 kr. / stk.5,39kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 38x42 cmStof: BomuldFarve:


1 stk. Bomuld Taske 38 x 42 cm med korte håndtag - natur
8,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.8,95 kr. / stk.8,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.
Beskrivelse
Et sæt små organzaposer i pink, der måler 8 cm x 10 cm. Denne praktiske pakke indeholder 25 stk., så et enkelt køb rækker længe.
Organzaposer (også kaldet organzaposer) er den perfekte måde at pakke små genstande og mange smykker på. Organzas robuste struktur garanterer sikker opbevaring, og dens gennemsigtighed betyder, at du ikke behøver at bruge minutter på at lede efter en bestemt pakke - i stedet vil dine indpakkede varer være synlige med et enkelt blik!
Disse små organza-poser er multifunktionelle: de er ikke kun perfekte til opbevaring af småting, men også som kilde til behagelige dufte - du kan f.eks. opbevare tørrede blomster eller særlige duftkugler i dem og mange andre ting!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Pink |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 8 cm |
| Mulighed | Påske, Valentinsdag |
| Højde * | 10 cm |
| Højde til snøre * | 6,5 - 7 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0810-PKX-071 |
| EAN | 5902565680671 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - pink
Stof: Organza, Størrelse: 8x10 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport