25 stk. Organzaposer 11 x 20 cm - ecru
31,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 9x12 cmStof: VelourFarve:


10 stk. Veloursposer 9 x 12 cm - rød
23,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,40 kr. / stk.2,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Jutesæk 26 x 35 cm - rød
10,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.10,95 kr. / stk.10,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 45x60 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Jutesæk 45 x 60 cm - naturlig lys
21,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.21,95 kr. / stk.21,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 22x30 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Jutesæk 22 x 30 cm- hvid engel
22,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.22,95 kr. / stk.22,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 22x30 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 22 x 30 cm - blå
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,50 kr. / stk.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Sæt med 25 mellemstore organza-poser i ecru farve, der måler 11 cm x 20 cm. De kaldes også for tylposer eller tylposer.
Organza er et elegant materiale, der stammer fra Turkestan - en region i Asien. Den er meget stilfuld, men alligevel luftig og delikat. Dens alsidige udseende og fine gennemsigtighed gør den velegnet til enhver situation.
Disse alsidige poser kan bruges til at opbevare alle slags ting: smykker, mønter og knapper, men også stearinlys eller parfumeflasker. Den fungerer også lige så godt som en beholder til at lægge blomsterblade eller duftkugler i.
Organza er også ideelt til indpakning af små gaver og souvenirs: det pakker dem ind på en stilfuld måde og afslører også lidt af hemmeligheden, selv før de åbnes, da det er let gennemsigtigt.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Ecru |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 11 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 20 cm |
| Højde til snøre * | 15,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1120-IVX-451 |
| EAN | 5902565681166 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 11 x 20 cm - ecru
Stof: Organza, Størrelse: 11x20 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.









Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport