25 stk. Organzaposer 5 x 7 cm - bordeauxrød
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 18x24 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 18 x 24 cm - jul / 3
29,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,00 kr. / stk.3,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: OrganzaFarve:


5 stk. Organzaposer 26 x 35 cm - jul / 2
25,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.5,19 kr. / stk.5,19kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 8x10 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - rød
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: BomuldFarve:


3 stk. Bomuldsposer 26 x 35 cm - hvid
24,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.8,32 kr. / stk.8,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Sæk à la linned med trykt 30 x 40 cm - naturlig / kanin
15,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.15,95 kr. / stk.15,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Et praktisk sæt små organza-poser, der måler 5 cm x 7 cm. Pakken indeholder 25 stk. i bordeauxrød, så der er masser af plads til småting. Vi kan også lave poserne med tryk ved at tilføje dit logo direkte på materialet - du skal blot kontakte os.
Dette sæt vil være meget nyttigt, hvis du har et stort antal genstande, du skal sortere.
Organzaposer fungerer perfekt som pakker til knapper, smykker eller møntsamlinger.
Organza-poserne er også perfekte til at pakke en lille gave ind i, så modtageren får en lille hemmelighed at vide, inden den åbnes, og opfordres til at pakke indholdet ud.
Organzaposer er et meget alsidigt tilbehør, der vil være nyttigt i alle hjem.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Mørkerød |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 5 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 7 cm |
| Højde til snøre * | 4,5 - 5,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0507-BGX-061 |
| EAN | 5902565680220 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 5 x 7 cm - bordeauxrød
Stof: Organza, Størrelse: 5x7 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport