10 stk. Veloursposer 11 x 20 cm - hvid
37,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 11x14 cmStof: BomuldFarve: -14%


10 stk. Bomuldsposer 11 x 14 cm - turkis
28,95kr.Original price was: 28,95kr..24,95kr.Current price is: 24,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 24,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 24,95kr..
2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve: -20%


10 stk. Organzaposer til lavendel 9 x 12 cm, mørkelilla med tryk "Lavande de Provence"
29,95kr.Original price was: 29,95kr..23,89kr.Current price is: 23,89kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 23,89kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 23,89kr..
2,39kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Tilgængelig på bestilling -
Størrelse: 11x20 cmStof: OrganzaFarve: -9%


25 stk. Organzaposer 11 x 20 cm - blandede farver
34,95kr.Original price was: 34,95kr..31,95kr.Current price is: 31,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 31,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 31,95kr..
1,28kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve: -20%


Lavendelposer med broderi - 10x13 cm stofposer i linned-look (10 stk) - naturlig charme og elegant finish
85,49kr.Original price was: 85,49kr..68,39kr.Current price is: 68,39kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 68,39kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 68,39kr..
6,84kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: BomuldFarve: -4%


10 stk. Bomuldsposer 9 x 12 cm - rød
23,95kr.Original price was: 23,95kr..22,95kr.Current price is: 22,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 22,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 22,95kr..
2,30kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Vi vil gerne præsentere dig for en stor pakke med 10 velourposer. Fås i hvid og i størrelsen 11 x 20 cm. Dette usædvanlige sæt er universelt og vil takket være den større mængde tjene i længere tid.
Vores velourposer er en innovativ måde at pakke en gave på en eksklusiv måde eller at opbevare smykker og andre personlige genstande, som du tillægger stor værdi. Takket være det faktum, at velour er et "åndbart" materiale, kan du opbevare alle mulige småting i det uden at bekymre dig om en ubehagelig lugt. Velourposer er meget behagelige at røre ved og har en langt større holdbarhed end andre stoffer med en traditionel vævning. Derfor kan værdifulde genstande placeres i dem uden frygt for at blive beskadiget.
Veloursposer er et fremragende alternativ til traditionel og dagligdags papemballage. De fås i mange farver og størrelser og vil helt sikkert overraske mange brugere positivt. Vi opfordrer dig til at handle i vores butik.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Velour |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 11 cm |
| Anledning | Jul |
| Højde * | 20 cm |
| Højde til snøre * | 16 - 16,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | VVT-1120-WTX-012 |
| EAN | 5903003407652 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Veloursposer 11 x 20 cm - hvid
Stof: Velour, Størrelse: 11x20 cm
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Find ud af, hvad der ellers kunne interessere dig
Fordele ved at vælge Saketos
Øjeblikkelig tilgængelighedhurtig levering (24-48 timer)
Høj kvalitetholdbare og alsidige stoffer
Personalisering tilgængeligprint og specialsyning
Kundesupporthurtig kundeservice









