10 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - Jul
15,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 12x15 cmStof: MetallicFarve:


10 stk. Metallisk glans poser 12 x 15 cm - sølv
16,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,70 kr. / stk.1,70kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 38x42 cmStof: BomuldFarve:


1 stk. Bomuld Taske 38 x 42 cm med lange håndtag - rød
11,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.11,95 kr. / stk.11,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 20x27 cmStof: OrganzaFarve: Bestseller


10 stk. Organzaposer 20 x 27 cm - hvid
26,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,70 kr. / stk.2,70kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 13x27 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 13 x 27 cm - rød
49,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.5,00 kr. / stk.5,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: SatinFarve:


10 stk. Satinposer 12 x 15 cm - hvid
16,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,70 kr. / stk.1,70kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Sæsonbestemt pakke med 10 juleposer på 8 cm x 10 cm.
Alle vil være enige om, at julen kræver en særlig ramme - vi sørger for en god dekoration, som allerede ved første øjekast får os i en behagelig og festlig stemning. Juletræet og gaverne er en del af dette festlige ritual, og vi foreslår at udvide det - i stedet for at pakke gaverne ind i dyrt papir, som alligevel bliver smidt ud efter udpakning, præsenterer vi elegante genanvendelige juleposer.
Disse elegante accessories er en fantastisk måde at pakke enhver form for gave på: du kan fylde dem med søde småkager, duftende parfumer, stilfulde smykker og mange andre dejlige ting - julen er trods alt en tid, hvor intet begrænser os.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 8 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 10 cm |
| Højde til snøre * | 6,5 - 7 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | COB-0810-WT.CZ-362 |
| EAN | 5903003405030 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - Jul
Stof: Organza, Størrelse: 8x10 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.









Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport