10 stk. Organzaposer 16 x 22 cm - hvid
16,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - olivengrøn
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 11x14 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - rød
25,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,04 kr. / stk.1,04kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 6x8 cmStof: SatinFarve:


10 stk. Satinposer 6 x 8 cm - hvid
10,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,10 kr. / stk.1,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 20x30 cmStof: Ikke-vævedeFarve:


Sæt med 3 non-woven juleposer 20 x 30 cm med juletryk og bånd - perfekt til julegaver
23,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.7,98 kr. / stk.7,98kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - guld
21,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,88 kr. / stk.0,88kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Pakken med mellemstore organzaposer i hvid med en størrelse på 16 cm x 22 cm er en fantastisk måde at gøre dit hjem ekstra alsidigt - sættet indeholder op til 10 stk., så dit køb vil tjene dig i lang tid, når du har brug for ekstra plads til ting.
Organza-poser kan hjælpe med at pakke gaver eller souvenirs som slik, kosmetik og parfume elegant ind, de kan også rydde op i småting som tråde og knapper, og de kan også forhindre, at dine dyrebare smykker bliver væk - kort sagt, de kan bruges i ethvert hjem og på ethvert sted, og deres anvendelsesmuligheder er kun begrænset af din fantasi!
Vi kan også lave trykte poser ved at tilføje dit logo direkte på materialet - du skal blot kontakte os.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 16 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 22 cm |
| Højde til snøre * | 15 - 15.5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1622-WTX-001 |
| EAN | 5902565689070 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 16 x 22 cm - hvid
Stof: Organza, Størrelse: 16x22 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport