5 stk. Juteposer 18 x 24 cm - maroon
24,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 6,3x8,9 cm


33 enheder Aktivitetskort til adventskalenderen (PL)
20,95kr. / pqt
1 pqt = 33 stk.0,63 kr. / stk.0,63kr. / stk.1 pqt = 33 stk. -
Størrelse: 13x18 cmStof: MetallicFarve:


10 stk. Metallisk glans poser 13 x 18 cm - sølv
19,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,00 kr. / stk.2,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - en blanding af forårsfarver
25,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,60 kr. / stk.2,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 10 x 13 cm - rød
25,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,60 kr. / stk.2,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: LinenFarve:


5 stk. Linnedposer - naturfarve 12 x 15 cm
60,69kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.12,14 kr. / stk.12,14kr. / stk.1 pqt = 5 stk.
Beskrivelse
5 stk. jutesække i bordeauxrød i størrelsen 18 cm x 24 cm.
De poser, vi tilbyder, er fremstillet af naturlig eller syntetisk jute, som er kendetegnet ved sin styrke og sit karakteristiske "snorlignende udseende". Begge stofposer absorberer og afgiver fugt, så de ikke lader sig skræmme af skiftende miljøforhold.
Juteposer passer godt sammen med naturlige dekorationer, økologisk mad, naturlige dufte og andre økologiske produkter, så de vil perfekt fremhæve vintage-agtige fester og arrangementer med en landlig atmosfære og en gammeldags fest.
Vores sortiment af juteposer omfatter også specielt farvede modeller i mange forskellige farver, så alle kan finde den perfekte jutepose til sig selv.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Jute |
|---|---|
| Farve | Mørkerød |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 5 |
| Bredde * | 18 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 24 cm |
| Højde til snøre * | 18,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | JUT-1824-BG-042 |
| EAN | 5902565687823 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
5 stk. Juteposer 18 x 24 cm - maroon
Stof: Jute, Størrelse: 18x24 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport