5 stk. Bomuldsposer 18 x 24 cm - natur
26,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 10x13 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - mørklilla med print (lavendel) / 2
30,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,10 kr. / stk.3,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: BomuldFarve: Bestseller


3 stk. Bomuldsposer 30 x 40 cm - natur
29,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.9,98 kr. / stk.9,98kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 13x18 cmStof: OrganzaFarve: Bestseller


25 stk. Organzaposer 13 x 18 cm - hvid med dobbelt satinbånd
31,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,28 kr. / stk.1,28kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 5x7 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 5 x 7 cm - lyserød
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 15x20 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - pink
14,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,50 kr. / stk.1,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
En robust og praktisk bomuldspose på 18 x 24 cm med en naturlig snor.
Bomuld er et klassisk stof, som altid ser elegant ud og også udmærker sig ved sin holdbarhed. Bomuldsposer er alsidige, så de er perfekte til enhver situation.
Du kan bruge dem derhjemme - de er perfekte til at organisere din kosmetik, dit tøj eller andre ting. Vores kunder opbevarer også fødevarer i poserne - brød, mel, svampe. Hvis du leder efter en elegant emballage til en gave til en elsket eller en forretningspartner, skal du vælge stofposer i bomuld, som altid ser godt ud.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Bomuld |
|---|---|
| Farve | Naturlig |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 5 |
| Bredde * | 18 cm |
| Mulighed | Jul, Påske |
| Højde * | 24 cm |
| Højde til snøre * | 17 - 18 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | COT-1824-NAT-001 |
| EAN | 5903003406075 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
5 stk. Bomuldsposer 18 x 24 cm - natur
Stof: Bomuld, Størrelse: 18x24 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport