3 stk. Bomuldsposer 26 x 35 cm - rød
24,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 10x13 cmStof: SatinFarve:


10 stk. Satinposer 10 x 13 cm - rød
13,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,40 kr. / stk.1,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: SatinFarve:


5 stk. Satinposer 15 x 20 cm - lyserød
11,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.2,39 kr. / stk.2,39kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: VelourFarve:


3 stk. Veloursposer 26 x 35 cm - hvid
31,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.10,65 kr. / stk.10,65kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 75x100 cmStof: BomuldFarve:


1 stk. Bomuldspose 75 x 100 cm - natur
61,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.61,95 kr. / stk.61,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 13x18 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 13 x 18 cm - hvid
38,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,90 kr. / stk.3,90kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Bestil et sæt med 3 naturlige bomuldsposer i en smuk rød farve. Stofposerne måler 26 x 35 cm, og du kan bruge dem på mange forskellige måder. Bomuldsposer er et godt alternativ til en gavepose af papir, som du kan bruge til mange forskellige lejligheder. Pak gaver ind i dem til jul, Valentinsdag eller kvindedag.
Den robuste og praktiske bomuldspose måler 26 x 35 cm og er trukket med en naturlig snor.
Bomuld er et klassisk stof, der altid ser elegant ud og udmærker sig ved sin holdbarhed. Bomuldsposer er alsidige, så de er perfekte til enhver situation.
Du kan bruge dem i hele hjemmet - de er gode til at organisere kosmetik, tøj og andre ting. Vores kunder opbevarer også fødevarer i poserne - brød, mel, svampe. Hvis du leder efter en elegant emballage til en gave til en elsket eller en forretningspartner, skal du vælge stofposer i bomuld, som altid ser godt ud.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Bomuld |
|---|---|
| Farve | Rød |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 3 |
| Bredde * | 26 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 35 cm |
| Højde til snøre * | 29 - 29,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | COT-2635-RED-001 |
| EAN | 5903003409618 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
3 stk. Bomuldsposer 26 x 35 cm - rød
Stof: Bomuld, Størrelse: 26x35 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport