25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - hvid
21,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 18x24 cmStof: LinenFarve:


3 stk. Linnedposer - naturfarvet 18 x 24 cm
55,29kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.18,43 kr. / stk.18,43kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer med tryk 12 x 15 cm - rød / juletræ
53,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.5,40 kr. / stk.5,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 8x10 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 8 x 10 cm - grøn
19,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,00 kr. / stk.2,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 6x8 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 6 x 8 cm - lilla mørk
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 11x14 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - neongrøn
25,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,04 kr. / stk.1,04kr. / stk.1 pqt = 25 stk.
Beskrivelse
Et sæt små organzaposer i hvid, der måler 9 cm x 12 cm. Denne praktiske pakke indeholder 25 stk., så et enkelt køb rækker i lang tid.
Organzaposer (også kaldet organza-poser) er den perfekte måde at pakke både små ting og mange småting på. Organzas robuste struktur garanterer sikker opbevaring, og dens gennemsigtighed betyder, at du ikke behøver at bruge minutter på at lede efter en bestemt pakke - i stedet vil dine indpakkede varer være synlige med et enkelt blik!
Disse små organza-poser er multifunktionelle: de er ikke kun perfekte til opbevaring af småting, men også som kilde til behagelige dufte - du kan f.eks. opbevare tørrede blomster eller særlige duftkugler i dem og mange andre ting!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 9 cm |
| Mulighed | Jul, Påske |
| Højde * | 12 cm |
| Højde til snøre * | 8 - 8,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0912-WTX-361 |
| EAN | 5902565680855 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - hvid
Stof: Organza, Størrelse: 9x12 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport