25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - blå
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 3,5x50 cmStof: OrganzaFarve:


5 stk. Organzaposer 35 x 50 cm - sort
29,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.5,99 kr. / stk.5,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 15x20 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - blandede farver
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,80 kr. / stk.1,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 18x24 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve: Bestseller


5 stk. Poser à la linned 18 x 24 cm - naturlig
21,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.4,39 kr. / stk.4,39kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 13x18 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 13 x 18 cm - grøn
31,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,28 kr. / stk.1,28kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - guld
21,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,88 kr. / stk.0,88kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Et sæt små organzaposer i blå, der måler 8 cm x 10 cm. Denne praktiske pakke indeholder 25 stk., så et enkelt køb rækker i lang tid.
Organzaposer (også kaldet organza-poser) er den perfekte måde at pakke både små ting og mange småting på. Organzas robuste struktur garanterer sikker opbevaring, og dens gennemsigtighed betyder, at du ikke behøver at bruge minutter på at lede efter en bestemt pakke - i stedet vil dine indpakkede varer være synlige med et enkelt blik!
Disse små organza-poser er multifunktionelle: de er ikke kun perfekte til opbevaring af småting, men også som kilde til behagelige dufte - du kan f.eks. opbevare tørrede blomster eller særlige duftkugler i dem og mange andre ting!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Lyseblå |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 8 cm |
| Mulighed | Jul, Påske |
| Højde * | 10 cm |
| Højde til snøre * | 6,5 - 7 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0810-LBL-371 |
| EAN | 5902565680602 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - blå
Stof: Organza, Størrelse: 8x10 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.














Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport