25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - blå
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 12x15 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - blandede farver
30,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,24 kr. / stk.1,24kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 40x55 cmStof: BomuldFarve:


1 stk. Bomuldspose 40 x 55 cm - natur
24,09kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.24,09 kr. / stk.24,09kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 22x30 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 22 x 30 cm - jul / 8
34,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,50 kr. / stk.3,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 26x35 cmStof: OrganzaFarve:


5 stk. Organzaposer 26 x 35 cm - rød
17,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.3,59 kr. / stk.3,59kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - gul
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk.
Beskrivelse
Et sæt små organzaposer i blå, der måler 7 cm x 9 cm. Denne praktiske pakke indeholder 25 stk., så et enkelt køb rækker i lang tid.
Organzaposer (også kaldet organza-poser ) er den perfekte måde at pakke både små ting og mange småting på.
Organzas robuste struktur garanterer sikker opbevaring, og dens gennemsigtighed betyder, at du ikke behøver at bruge minutter på at lede efter en bestemt pakke - i stedet vil dine indpakkede varer være synlige med et enkelt blik!
Disse små organza-poser er multifunktionelle: de er perfekte ikke kun til opbevaring af småting, men også som kilde til behagelige dufte - du kan f.eks. opbevare tørrede blomster eller særlige duftkugler i dem, samt mange andre ting!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Lyseblå |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 7 cm |
| Højde * | 9 cm |
| Højde til snøre * | 6,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0709-LBL-371 |
| EAN | 5902565680466 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - blå
Stof: Organza, Størrelse: 7x9 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport