25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - blå
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 3,5x50 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Jutesæk 35 x 50 cm - naturlig
15,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.15,95 kr. / stk.15,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 18x24 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 18 x 24 cm - bordeauxrød
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,80 kr. / stk.1,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 40x55 cmStof: OrganzaFarve:


1 stk. Halloweenpose (nr. 2) i organza 40 x 55 cm - sort
27,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.27,95 kr. / stk.27,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 11x14 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - sølv
25,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,04 kr. / stk.1,04kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 22x30 cmStof: JuteFarve:


3 stk. Jutesække 22 x 30 cm - rød
21,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.7,32 kr. / stk.7,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Et sæt små organzaposer i blå, der måler 7 cm x 9 cm. Denne praktiske pakke indeholder 25 stk., så et enkelt køb rækker længe.
Organzaposer (også kaldet organza-poser) er den perfekte måde at pakke både små ting og mange småting på. Organzas robuste struktur garanterer sikker opbevaring, og dens gennemsigtighed betyder, at du ikke behøver at bruge minutter på at lede efter en bestemt pakke - i stedet vil dine indpakkede varer være synlige med et enkelt blik!
Disse små organza-poser er multifunktionelle: de er ikke kun perfekte til opbevaring af småting, men også som kilde til behagelige dufte - du kan f.eks. opbevare tørrede blomster eller særlige duftkugler i dem og mange andre ting!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Blå |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 7 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 9 cm |
| Højde til snøre * | 6,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0709-BLX-231 |
| EAN | 5902565680428 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - blå
Stof: Organza, Størrelse: 7x9 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport