25 stk. Organzaposer 3,5 x 19 cm - sort
20,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt
Udnyt de nuværende muligheder
Beskrivelse
Et praktisk sæt små organza-poser, der måler 3,5 cm x 19 cm. Pakken indeholder 25 stk. i sort, hvilket giver masser af plads til småting.
Vi kan også lave poserne med tryk ved at tilføje dit logo direkte på materialet - du skal blot kontakte os. Dette sæt vil være meget nyttigt, hvis du har et stort antal genstande, du skal sortere.
Organzaposer fungerer perfekt som pakker til knapper, smykker eller møntsamlinger.
Organza-poserne kan også bruges som emballage til en lille gave, der afslører en lille hemmelighed for modtageren, allerede inden de åbner den, og som opfordrer dem til at pakke indholdet ud.
Organzaposer er et meget alsidigt tilbehør, som er praktisk i alle hjem.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 3,5 cm |
| Højde * | 19 cm |
| Højde til snøre * | 16 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0319-BKX-271 |
| EAN | 5902565680176 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen






























Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport