25 stk. Organzaposer 13 x 18 cm - gule
31,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 15x20 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - olivengrøn
14,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,50 kr. / stk.1,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve: Bestseller


25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - lilla mørk
21,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,88 kr. / stk.0,88kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 13x27 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 13 x 27 cm - rødbrun
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,80 kr. / stk.1,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 13x18 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Adventskalender juteposer 13 x 18 cm - maroon + hvide tal
174,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.174,95 kr. / stk.174,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 10x5 cmStof: SatinFarve:


10 stk. Stofbøjler 10 x 5 cm - rød
15,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,60 kr. / stk.1,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
En praktisk pakke med 25 alsidige 25 mellemstore organza-poser i gul farve, der måler 13 cm x 18 cm.
Denne alsidige kollektion er den ideelle tilføjelse til ethvert hjem - organzaposerne kan bruges på mange forskellige måder, og antallet af stykker i pakken holder i lang tid. Poserne gør det meget nemmere at sortere varer, og det er ikke det eneste, de kan bruges til.
Organza-gaveposerne kan også bruges til en række forskellige lejligheder, fra familiegaver til officielle firmagaver og gadgets.
Organza er et meget diskret materiale, der passer til enhver lejlighed - det er simpelthen en smart idé med snesevis af anvendelsesmuligheder.
Vi kan også trykke dit logo direkte på posen - du skal blot kontakte os.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Gul |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 13 cm |
| Mulighed | Påske |
| Højde * | 18 cm |
| Højde til snøre * | 12.5 - 13 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1318-YXX-341 |
| EAN | 5902565682705 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 13 x 18 cm - gule
Stof: Organza, Størrelse: 13x18 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport