25 stk. Organzaposer 13 x 18 cm - blå
31,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 6x8 cmStof: SatinFarve:


10 stk. Satinposer 6 x 8 cm - rød
10,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,10 kr. / stk.1,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 16x37 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 16 x 37 cm - blå
29,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,00 kr. / stk.3,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: MetallicFarve:


10 stk. Metallisk glans poser 10 x 13 cm - sølv
13,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,40 kr. / stk.1,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - guld
22,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,92 kr. / stk.0,92kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 3,5x50 cmStof: OrganzaFarve:


5 stk. Organzaposer 35 x 50 cm - bordeauxrød
29,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.5,99 kr. / stk.5,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk.
Beskrivelse
Et sæt med 25 organzaposer i blå med et meget bredt, praktisk anvendelsesområde. Størrelsen 13 cm x 18 cm er perfekt til opbevaring af små ting som kontorredskaber, reklamegaver, mindefigurer og mange andre småting - den universelle organza-stil passer til praktisk talt alle ting.
Organza-poser er et meget praktisk produkt, der ikke kun kan bruges som opbevaringsplads til forskellige småting, men også som emballage til behagelige dufte, f.eks. særlige kugler eller aromatiske blomsterblade.
Den er lige så velegnet som emballage til små gaver eller reklamegadgets, små elektroniske apparater eller smykker - anvendelsesmulighederne for disse små bæster er næsten ubegrænsede!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Lyseblå |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 13 cm |
| Mulighed | Påske |
| Højde * | 18 cm |
| Højde til snøre * | 12.5 - 13 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1318-LBL-371 |
| EAN | 5902565681418 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 13 x 18 cm - blå
Stof: Organza, Størrelse: 13x18 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport