25 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - fuchsia
22,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.Udnyt de nuværende muligheder
Beskrivelse
Et praktisk sæt små organza-poser, der måler 10 cm x 13 cm. Pakken indeholder 25 stk. i fuchsia, så der er masser af plads til småting. Vi kan også lave poserne med tryk ved at tilføje dit logo direkte på materialet - du skal blot kontakte os.
Dette sæt vil være meget nyttigt, hvis du har et stort antal genstande, du skal sortere. Organzaposer fungerer perfekt som pakker til dine knapper, smykker eller møntsamlinger.
Organza-poserne kan også bruges som emballage til en lille gave, der afslører en lille hemmelighed for modtageren, allerede inden de åbner den, og som opfordrer dem til at pakke indholdet ud.
Organzaposer er et meget alsidigt tilbehør, der vil være nyttigt i alle hjem.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Fuchsia |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 10 cm |
| Mulighed | Påske, Valentinsdag |
| Højde * | 13 cm |
| Højde til snøre * | 9,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-1013-FUX-491 |
| EAN | 5902565680909 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen




























Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport