25 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - ecru
22,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - ecru
21,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,88 kr. / stk.0,88kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 5x7 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 5 x 7 cm - guld
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 13x18 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 13 x 18 cm - blå
31,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,28 kr. / stk.1,28kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 16x37 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Pose à la linned med trykt 16 x 37 cm - naturlig / roser
5,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.5,95 kr. / stk.5,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 40x55 cmStof: OrganzaFarve:


1 stk. Halloweenpose (nr. 2) i organza 40 x 55 cm - sort
27,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.27,95 kr. / stk.27,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.
Beskrivelse
Et sæt små organzaposer i ecru, der måler 10 cm x 13 cm. Denne praktiske pakke indeholder 25 stk., så et enkelt køb rækker i lang tid.
Organzaposer (også kaldet organza-poser) er den perfekte måde at pakke både små ting og mange småting på. Organzas robuste struktur garanterer sikker opbevaring, og dens gennemsigtighed betyder, at du ikke behøver at bruge minutter på at lede efter en bestemt pakke - i stedet vil dine indpakkede varer være synlige med et enkelt blik!
Disse små organza-poser er multifunktionelle: de er ikke kun perfekte til opbevaring af småting, men også som kilde til behagelige dufte - du kan f.eks. opbevare tørrede blomster eller særlige duftkugler i dem og mange andre ting!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Ecru |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 10 cm |
| Mulighed | Jul, Påske |
| Højde * | 13 cm |
| Højde til snøre * | 9,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-1013-IVX-451 |
| EAN | 5902565680930 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - ecru
Stof: Organza, Størrelse: 10x13 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport