10 stk. Veloursposer 6 x 8 cm - rød
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 18x24 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 18 x 24 cm - sølv
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,80 kr. / stk.1,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: SatinFarve:


3 stk. Satinposer 26 x 35 cm - rød
15,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.5,32 kr. / stk.5,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve: Bestseller


25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - hvid
21,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,88 kr. / stk.0,88kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: JeansFarve:


3 stk. Denim poser 10 x 13 cm - blå
9,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.3,32 kr. / stk.3,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 11x14 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - sølv
25,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,04 kr. / stk.1,04kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Vi tilbyder dig et sæt med 10 poser af velour, der måler 6 x 8 cm. Denne praktiske pakke fås i rød og vil holde længe.
Pufferne i det præsenterede tilbud er fremstillet af velour, også kendt som plys. Dette er et meget blødt og behageligt materiale, som i mange år har været anset for at være eksklusivt og stadig anvendes i dag til fremstilling af tøj og polsterelementer til møbler.
Takket være de æstetiske og praktiske egenskaber er velourposer en fremragende måde at emballere en række dagligdags genstande og små gaver og souvenirs på. Den robuste struktur af velourstof gør disse poser til en god beskyttelse af de ting, der er gemt i dem. Velouren er fluffy og behagelig at røre ved, og derfor er vores poser ideelle som gave til en elsket person eller som gave til et jubilæum eller en anden særlig lejlighed.
Vi anbefaler vores velourposer som en usædvanlig måde at pakke en gave ind på og som dekorativ emballage til hverdagsgenstande.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Velour |
|---|---|
| Farve | Rød |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 6 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 8 cm |
| Højde til snøre * | 5 - 6 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | VVT-0608-RED-022 |
| EAN | 5903003406471 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Veloursposer 6 x 8 cm - rød
Stof: Velour, Størrelse: 6x8 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport