10 stk. Organzaposer 16 x 37 cm - ecru
29,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve: Bestseller


25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - sort
21,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,88 kr. / stk.0,88kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 22x30 cmStof: JuteFarve: Bestseller


3 stk. Jutesække 22 x 30 cm - naturlig lys
21,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.7,32 kr. / stk.7,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Adventskalender juteposer 12 x 15 - lys brun + rød tal
158,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.158,95 kr. / stk.158,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Jutesæk 30 x 40 cm med tryk- æg
21,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.21,95 kr. / stk.21,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 6x8 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 6 x 8 cm - blå
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk.
Beskrivelse
Et sæt med 10 ecrufarvede organzaposer med et meget bredt og praktisk anvendelsesområde.
Størrelsen 16 cm x 37 cm er perfekt til opbevaring af små ting som kontorredskaber, reklamegaver, mindefigurer og mange andre usædvanlige genstande - den universelle organza-stil passer til praktisk talt alle genstande.
Organzaposer er et meget praktisk produkt, der ikke kun kan bruges som opbevaringsplads for forskellige småting, men også som emballage til behagelige dufte som f.eks. særlige kugler eller aromatiske blomsterblade.
Den er lige så velegnet som emballage til små gaver eller reklamegadgets, små elektroniske apparater eller smykker - anvendelsesmulighederne for disse små bæster er næsten ubegrænsede!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Ecru |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 16 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 37 cm |
| Højde til snøre * | 31 - 32,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1637-IVX-451 |
| EAN | 5902565681791 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 16 x 37 cm - ecru
Stof: Organza, Størrelse: 16x37 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport