10 stk. Organzaposer 15 x 33 cm - olivengrøn
26,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 11x20 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 11 x 20 cm - guld
31,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,28 kr. / stk.1,28kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - jul / 5
39,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.4,00 kr. / stk.4,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 15x20 cmStof: Organza, BomuldFarve:


Bomuldsposer med organza 15x20 cm - 10 stk. - enkelhed med stor effekt
71,19kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.7,12 kr. / stk.7,12kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 13x18 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 13 x 18 cm - blå
31,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,28 kr. / stk.1,28kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 22x30 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 22 x 30 cm - lyslilla
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,50 kr. / stk.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
En samling af 10 mellemstore organzaposer i størrelsen 15 cm x 33 cm, hvis olivengrønne farve passer perfekt til ethvert sted. Dette sæt er meget alsidigt, da det gør det muligt at bruge poserne på mange forskellige måder.
De kan således bruges til opbevaring af f.eks. kosmetik, stearinlys og sæbe.
De kan også bruges som en beholder til parfume eller en lille gave til en nærtstående eller som elegant emballage til en lejlighedsvis gave fra en virksomhed eller organisation - organza-poser kan bruges hvor som helst, fordi de kan bruges til at opbevare næsten alt, til enhver lejlighed, uden undtagelse!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Olivengrøn |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 15 cm |
| Mulighed | Påske |
| Højde * | 33 cm |
| Højde til snøre * | 25,5 - 26 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1533-OLI-381 |
| EAN | 5902565681746 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 15 x 33 cm - olivengrøn
Stof: Organza, Størrelse: 15x33 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport