10 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - jul / 5
27,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 18x24 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Pose à la linned med trykt 18 x 24 cm - naturlig / rød kontrol
5,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.5,95 kr. / stk.5,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 13x27 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 13 x 27 cm - sort
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,80 kr. / stk.1,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 22x30 cmStof: OrganzaFarve: Bestseller


10 stk. Organzaposer 22 x 30 cm - sort
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,50 kr. / stk.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 10 x 13 cm - lys violet
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,50 kr. / stk.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 6x8 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 6 x 8 cm - hvid
20,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,10 kr. / stk.2,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Julesæt med 10 juleposer i størrelse 12 cm x 15 cm.
Det er specielt designede poser, der er lavet med julen i tankerne, og som fås i en række forskellige designs, der forbindes med varme, kærlighed og familiestemning. De varme farver med deres lyse nuancer lover masser af dejlige ting indeni, og derfor er disse iøjnefaldende poser perfekte til at lægge gaver i.
Og ja, isbolsjer smager endnu bedre, når de er pakket ind på denne måde, smykker udstråler rent guld, og en flaske parfume dufter allerede, inden du åbner låget - juleposer er simpelthen en meget stemningsfuld måde at give en festlig gave på, som vil give endnu flere smil, hvilket er så vigtigt i den magiske juletid.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 12 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 15 cm |
| Højde til snøre * | 11 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | COB-1215-WT.M-362 |
| EAN | 5903003410126 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - jul / 5
Stof: Organza, Størrelse: 12x15 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport