10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - jul / 2
23,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Farve:


8 stk. Julen vedhæng i træ
15,95kr. / pqt
1 pqt = 8 stk.1,99 kr. / stk.1,99kr. / stk.1 pqt = 8 stk. -
Størrelse: 38x42 cmStof: BomuldFarve:


1 stk. Bomuld Taske 38 x 42 cm med lange håndtag - hvid
11,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.11,95 kr. / stk.11,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: SatinFarve:


10 stk. Satinposer 12 x 15 cm - sølv
16,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,70 kr. / stk.1,70kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: Organza, Bomuld, polyesterFarve:


Gaveposer i organza og stof med linned-look 10x13 cm - 10 stk - enkel elegance i naturlig stil
45,49kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.4,55 kr. / stk.4,55kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: VelourFarve: Bestseller


10 stk. Veloursposer 10 x 13 cm - sort med dobbeltsnor
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,50 kr. / stk.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
En praktisk pakke med 10 mellemstore organza-poser i julefarve, der måler 15 cm x 20 cm, til mange formål.
Denne alsidige kollektion er den perfekte tilføjelse til ethvert hjem - organza-poserne kan bruges på mange forskellige måder, og antallet af stykker i pakken vil holde længe. Poserne gør det meget nemmere at sortere varer, og det er ikke det eneste, de kan bruges til.
Organza-gaveposerne kan også bruges til en række forskellige lejligheder, fra familiegaver til officielle firmagaver og gadgets.
Organza er et meget diskret materiale, der passer til enhver lejlighed - det er simpelthen en smart idé med snesevis af anvendelsesmuligheder.
Vi kan også trykke dit logo direkte på posen - du skal blot kontakte os.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 15 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 20 cm |
| Højde til snøre * | 16 - 17 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | COB-1520-WT.P-362 |
| EAN | 5902565687182 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - jul / 2
Stof: Organza, Størrelse: 15x20 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport