10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - guld
14,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 22x30 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 22 x 30 cm - mørklilla
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,50 kr. / stk.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 15x20 cmStof: BomuldFarve: Bestseller


5 stk. Bomuldsposer 15 x 20 cm - hvid
24,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.4,99 kr. / stk.4,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -


10 stk. Gaveetiketter - blandede designs
15,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,60 kr. / stk.1,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 40x56 cmStof: Ikke-vævedeFarve:


Sæt med 3 non-woven poser med julemotiv 40 x 56 cm - ideelle som firmagaveindpakning
39,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.13,32 kr. / stk.13,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: JuteFarve:


copy of 1 stk. Jutesæk 30 x 40 cm - Jul - Hjort
25,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.25,95 kr. / stk.25,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.
Beskrivelse
Et sæt med 10 guldfarvede organzaposer med et meget bredt og praktisk anvendelsesområde. Størrelsen 15 cm x 20 cm er perfekt til opbevaring af små ting som kontorredskaber, reklamegaver, mindefigurer og mange andre småting - den universelle organza-stil passer til praktisk talt alle ting.
Organza-poser er et meget praktisk produkt, der ikke kun kan bruges som opbevaringsplads til forskellige småting, men også som emballage til behagelige dufte, f.eks. særlige kugler eller aromatiske blomsterblade. Den er lige så velegnet som emballage til små gaver eller reklamegadgets, små elektroniske apparater eller smykker - anvendelsesmulighederne for disse små bæster er næsten ubegrænsede!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Guld |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 15 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 20 cm |
| Højde til snøre * | 15 - 15.5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1520-GXX-511 |
| EAN | 5902565681623 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - guld
Stof: Organza, Størrelse: 15x20 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport