10 stk. Metallisk glans poser 12 x 15 cm - guld
16,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 11x20 cmStof: BomuldFarve: -11%


10 stk. Bomuldsposer 11 x 20 cm - turkis
34,95kr.Original price was: 34,95kr..30,95kr.Current price is: 30,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 30,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 30,95kr..
3,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 18x24 cmStof: JuteFarve: -25%


Sæt med 5 jutesække 18x24 cm - rustik gaveemballage med hvide prikker
47,99kr.Original price was: 47,99kr..35,95kr.Current price is: 35,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 35,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 35,95kr..
7,19kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 13x27 cmStof: OrganzaFarve: -6%


10 stk. Organzaposer 13 x 27 cm - guld
17,95kr.Original price was: 17,95kr..16,95kr.Current price is: 16,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 16,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 16,95kr..
1,70kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 6x8 cmStof: OrganzaFarve: -4%


25 stk. Organzaposer 6 x 8 cm - lilla mørk
17,95kr.Original price was: 17,95kr..17,18kr.Current price is: 17,18kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 17,18kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 17,18kr..
0,69kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 11x20 cmStof: OrganzaFarve: -9%


25 stk. Organzaposer 11 x 20 cm - guld
31,95kr.Original price was: 31,95kr..28,95kr.Current price is: 28,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 28,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 28,95kr..
1,16kr. / stk.1 pqt = 25 stk.
Beskrivelse
En samling af 10 guldmetallic poser, der måler 12 x 15 cm.
Den glatte overflade på disse bemærkelsesværdige poser minder i berøringen om satin, men de metalliske poser findes kun i to eksklusive farver: sølv og guld, som passer perfekt til vigtige festligheder. Derfor egner metalposer sig godt som emballage til noget, som du ønsker at give på en passende officiel måde - f.eks. en bryllupsgave.
Guld og sølv er naturligt forbundet med noget af værdi, så de er perfekte til at opbevare smykker, ædelsten eller møntsamlinger i dem. Metallicposer passer også fint sammen med slik pakket ind i papir i samme farve - sådan en lille ting vil helt sikkert løfte humøret hos en elsket person.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Metallic |
|---|---|
| Farve | Guld |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 12 cm |
| Anledning | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 15 cm |
| Højde til snøre * | 11 - 12 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | MET-1215-GXX-511 |
| EAN | 5902565686949 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
Find ud af, hvad der ellers kunne interessere dig
Fordele ved at vælge Saketos
Øjeblikkelig tilgængelighedhurtig levering (24-48 timer)
Høj kvalitetholdbare og alsidige stoffer
Personalisering tilgængeligprint og specialsyning
Kundesupporthurtig kundeservice











